Košík je prázdný

Hoxter

Představení předností krbových vložek HOXTER

1. Efektivní spalování - Bezroštové topeniště poskytuje uživateli několik důležitých výhod. Palivo v bezroštovém topeništi dohořívá do jemného popele a uvolňuje tak maximum tepelné energie. Díky úplnému dohoření paliva se rovněž redukuje objem dřevního odpadu, což v praxi znamená prodloužení intervalu pravidelné údržby topeniště. Vrstva jemného popele, která v bezroštovém topeništi vzniká po dohoření paliva, napomáhá k vyšší čistotě hoření a pohledového skla, která je pro uživatele tak důležitá.


2. Mechanismus horního otevírání - Propracovaný posuvný mechanismus zaručuje trvale tichý a lehký chod dvířek. Dvířka se zasouvají do uzavřené komory nad dvířky a neomezují tak obytný prostor. Precizní chod dvířek ve vysokých provozních teplotách garantuje osm ložisek, která odolávají teplotám do 350 °C. Ložiska se pohybují v nerezových profilech, které přesně a trvale definují pohyb dvířek. Při otevírání se dvířka nejprve od korpusu odtahují, aby nedocházelo k poškození těsnění, a dále se posouvají nahoru ve vzdálenosti několika milimetrů od korpusu. Při dovírání dvířek ve spodní poloze přitlačuje dvířka ke korpusu pružinový mechanismus silou 25 kg a tak dokonale utěsňuje topeniště.


3. Snadné ovládání - Topeniště produktů HOXTER jsou natolik těsná, že oheň okamžitě reaguje na sebemenší pohyb ovládací páčky. Vysoká provozní teplota v topeništi nijak neovlivňuje bezpečnost a komfort ovládání. Ovládací prvky byly konstrukčně navrženy tak, aby se během provozu přirozeně ochlazovaly. Tento ochlazovací efekt je umocněn použitím vhodných materiálů, jako je nerezová ocel. Pozadu přitom nezůstal ani design ovládacích prvků a jednoduchost obsluhy. Vyznačují se čistými tvary a intuitivním ovládáním.


4. Dvojité prosklení - Dvojité prosklení dvířek odpovídá aktuálním stavebním standardům. Díky současným možnostem tepelné izolace staveb jsou energetické požadavky domů i jednotlivých místností nižší než dříve. Dvojité prosklení zlepšuje izolační vlastnosti dvířek a redukuje množství tepla prosálaného dvířky do místnosti. V místnosti s nižšími energetickými požadavky tak nedochází k přetápění. Dvojité prosklení standardně dodáváme ke všem teplovodním produktům a kamnovým dvířkům. U krbových vložek a teplovodních krbových vložek v rohovém provedení je varianta prosklení volitelná.

Teplovodní krbová vložka značky HOXTER HAKA 37/50WI

výrobce: Hoxter
doprava: po celé ČR
výkon: 8 kW

Teplovodní krbová vložka značky HOXTER HAKA 63/51W

Dárek
výrobce: Hoxter
doprava: po celé ČR

Teplovodní krbová vložka značky HOXTER HAKA 67/51Wh

výrobce: Hoxter
doprava: po celé ČR

Teplovodní krbová vložka značky HOXTER HAKA 89/45Wh

výrobce: Hoxter
doprava: po celé ČR
výkon: 14 - 22 kW

Teplovodní krbová vložka značky HOXTER HAKA 89/45WT

výrobce: Hoxter
doprava: po celé ČR

Teplovodní krbová vložka značky HOXTER ECKA 50/35/45W

výrobce: Hoxter
doprava: po celé ČR
výkon: 5,3 - 9,8 kW