Krbová kamna

Krbová kamna jsou ideálním řešením pro vytápění menších prostor. Vybírat můžete mezi kamny v mnoha designových provedeních, záleží jen na vás, kterému vzhledu dáte přednost. Pokud však váháte jaký výkon kamen bude pro vytápění vaší domácnosti nejoptimálnější, rádi vám navrhneme ideální řešení.

Aduro logo

Dánská konvekční krbová kamna Aduro v sobě snoubí moderní skandinávský design, uživatelskou přívětivost a prvotřídní kvalitu v jeden komplexní celek. Krbová kamna jsou navrhována předními dánskými designéry Torbenem Madsenem a Casperem Stormem, jejichž prvořadým úkolem je vytvořit moderní, účinná a ekologicky šetrná kamna za atraktivní cenu. Výsledkem je sortiment stylové linie krbových kamen, která jsou charakteristická minimalistickým designem s důrazem na funkčnost a jednoduché ovládání. Ovládání je zoptimalizováno a pro vás jako uživatele zjednodušeno „Aduro-tronic“ regulátorem, který za vás reguluje přívod primárního přívodu vzduchu, který hrozí rizikem zvýšené spotřeby paliva způsobené neodborným ovládáním.

leda logo

LEDA Werk GmbH & Co KG s výrobou ve městě Leer je předním specialistou na technologie vytápění a průmyslového slévárenství. Se 170-ti zaměstnanci a řadou dodavatelů působí společnost LEDA nejen v Německu, ale i po celém světě. Zaměření produktů je hlavně na litinová krbová kamna. LEDA vyrábí a distribuuje nejen výrobky pod vlastním obchodním názvem LEDA, ale realizuje také velkou míru produkce pro německé i zahraniční společnosti. Každoročně vyrobí celkem 20.000 ksJednotlivé komponenty jsou vyráběny od ručního formování po plně automatické vysokotlaké lití pro sériovou výrobu. 

morso-logo

Značka MORSO je synonymem pro kvalitní krbová kamna, jejichž nesporné přednosti oceňuje již šest generací spokojených uživatelů. Byla to právě firma MORSO Jernstoberi, kde se začala litinová kamna poprvé vyrábět. Od té doby je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců litinových kamen na dřevo a dnes se kamna MORSO prodávají – bez ohledu na klima – od severní Skandinávie po jižní Afriku, od USA a Kanady až po Austrálii, či Japonsko.

hase logo

Firma HASE osobně navrhuje, vyvíjí, staví, zdokonaluje a představuje každá kamna až do posledního detailu. Technologie spalování je dokonalá a přesná. Firma HASE vyrábí kamna, která budou sloužit dlouhou dobu, proto i náhradní díly jsou k dispozici po mnoho let. Pracují výhradně s vysoce kvalitními materiály a surovinami. Palivové dříví se používá velmi efektivně, což znamená nižší spotřebu, méně přikládání s větším pohodlím a komfortem. Každá kamna HASE jsou k dispozici v různých barvách nebo materiálech.

 

Odkaz na ceník

rais logo

Firma Rais vyvinula krbová kamna, která si sama regulují přívod vzduchu pro spalování. Tato technologická finesa, která umožňuje snadnou obsluhu je nazývána Clever Air. Touto technologií jsou vybavena kamna Rais Bionic fire, Rais Pilar a Rais Q-Be. Jedná se o prvotřídní technologii, která zjednodušuje každodenní život. Stačí jen zapálit kamna, zavřít dveře a to je vše!

dovre

Belgická litinová kamna a vložky značky Dovre. Krbová kamna a krbové vložky značky Dovre jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny podle nejmodernějších technologických postupů tak, aby poskytovaly teplo v optimální podobě a aby jejich povrchová úprava odpovídala nejnáročnějším estetickým kritériím.

osburn

Kanadská kamna Osburn vyrábí společnost Stove Builder International, která se specializuje nejen na výrobu, ale také samostatný vývoj a navrhování kamen, která jsou žádána po celém světě. SBI se specializuje na navrhování a výrobu topných spotřebičů na různé druhy paliv, jako je dřevo, dřevěné pelety, a biomasu. Kanadská kamna si umí se zimou poradit díky vysoké účinnosti sekundárního spalování, které těmto kamnům a krbům čistých linií a nadčasového vzhledu nechybí, stejně jako citlivý vztah k ekologii a životnímu prostředí.

logo-heta

Heta A/S je rodinná výrobní společnost se sídlem ve městě Lemvig na západním pobřeží kontinentálního Dánska. Společnost byla založena v roce 1972 a od té doby se vyvinula v moderní společnost s širokou nabídkou krbových kamen, která jsou prodávány do většiny zemí v Evropě. Společnost má k dispozici moderní výrobní závody a zařízení. Ve společnosti Heta se neustále snaží provádět nové modernizace a držet krok s dobou prostřednictvím neustále upravovaného a komplexního sortimentu krbových kamen Heta. Dokonce i v této moderní době zůstávají tradiční zručnost a profesionální hrdost hlavními a klíčovými hodnotami společnosti. Výsledkem jsou inovativní a vysoce funkční krbová kamna.