Krbová kamna

Krbová kamna jsou ideálním řešením pro vytápění menších prostor. Vybírat můžete mezi kamny v mnoha designových provedeních, záleží jen na vás, kterému vzhledu dáte přednost. Pokud však váháte jaký výkon kamen bude pro vytápění vaší domácnosti nejoptimálnější, rádi vám navrhneme ideální řešení.

Kanadská kamna

Kanadská kamna Osburn vyrábí společnost Stove Builder International, která se specializuje nejen na výrobu, ale také samostatný vývoj a navrhování kamen, která jsou žádána po celém světě. SBI se specializuje na navrhování a výrobu topných spotřebičů na různé druhy paliv, jako je dřevo, dřevěné pelety, a biomasu. Kanadská kamna si umí se zimou poradit díky vysoké účinnosti sekundárního spalování, které těmto kamnům a krbům čistých linií a nadčasového vzhledu nechybí, stejně jako citlivý vztah k ekologii a životnímu prostředí.

Katalog kamen Osburn

Belgická litinová kamna a vložky

Krbová kamna a krbové vložky značky Dovre jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny podle nejmodernějších technologických postupů tak, aby poskytovaly teplo v optimální podobě a aby jejich povrchová úprava odpovídala nejnáročnějším estetickým kritériím.

Katalog kamen Dovre

dovre

Rádi Vám poradíme

Chcete si pořídit kvalitní kamna a nevíte si rady? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme telefonicky nebo osobně a to zdarma. 

Kontaktujte nás na telefoním čísle 725 294 015

nebo na mailové adrese lebeda@rematig.cz